Дизайнери показали суть логотипу «Євробачення-2017». ВІДЕО

18:14  |  03.02.2017

Рекламне агентство Banda Agency опублікувало відео-нарізку, що розкриває суть логотипу «Євробачення-2017», який вони розробили разом з партнерами зі студії Republique.


В основу дизайну лягло традиційне українське намисто, елементи якого символізують учасників конкурсу. Намистина за намистиною, країни-учасниці «Євробачення» разом створюють свято музики.

Слоган «Celebrate Diversity» («Святкуємо різноманітність») доповнює минулорічну тему «Come Together» («Об’єднуймося»). «Celebrate Diversity» — про об’єднання Європи і країн за її межами, громадяни яких зберуться разом, щоб вшанувати те, що нас об’єднує і те, що відрізняє один від одного, робить нас унікальними. Також всіх об’єднає хороша музика», — кажуть у Banda Agency.

За їх словами, основним завданням в роботі над логотипом було бажання вивести образ українського намиста на інший рівень, зробити його зрозумілим для нової аудиторії. Традиційному символу надали сучасний вигляд за допомогою яскравих живих патернів. Кожен елемент намиста має свій особливий візерунок і форму, що символізує різноманітність.

«Використання цього прекрасного та значущого логотипу, заснованого на традиційному оберегу, створює не лише відчуття історичності, але й сучасності — у зовнішньому вигляді та подачі. Оскільки ця тема є ключовою для команди Євробачення-2017, ми з нетерпінням чекаємо на фантастичне шоу у травні», – говорить Йон Ола Санд, виконавчий директор «Євробачення».

Источник

Если вы нашли опечатку на сайте, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Комментирование закрыто.